Željo slavio u Jajcu

Kadetska Premijer liga, 10. kolo

Pored utakmice Sarajeva i Širokog (2:0) danas su odigrane još četiri utakmice 10. kola Premijer lige BiH za kadete.

Jedini gostujući trijumf upisali su fudbaleri Željezničara, koji su s 3:1 pobijedili Metalleghe u Jajcu.

Poveli su gosti nakon četiri minute s penala golom Nuhanovića, da bi domaći preko Makića došli do poravnanja (1:1) nakon pola sata igre.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u nastavku Plavi ipak stigli do tri boda. Šehić i Mušović su pogađali za trijumf sarajevskog tima od 3:1.

Olimpic je uvjerljivo savladao Vitez s 3:0, Mladost je minimalno savladala Zrinjski s 1:0, dok je duel Krupe i Čelika završen bez pobjednika (1:1).