Zrinjski i Široki novim pobjedama drže vrh

Juniorska Premijer liga, 13. kolo

Bez većih iznenađenja protekle su utakmice 13. kola juniorske Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Vodeće ekipe Širokog Brijega i Zrinjskog upisale su gostujuće pobjede.

Široki je pogocima Menala i Jurčića već nakon 10 minuta igre riješio pitanje pobjednika kod Drine u Zvorniku (2:0).

Zrinjski je također bez većih problema došao do tri boda u Zenici. Pogocima Sušića Plemići su slavili sa 2:0.

Sarajevski duel između Olimpica i Slavije završen je pobjedom gostiju od 1:0. Jedini gol na meču postigao je Vladimir Fraganja početkom drugog poluvremena.

Sjajnu seriju gostiju je produžio Vitez još jučer kada su pregazili Mladost iz Velike Obarske s 5:0, dok je čast domaćih spasio Borac koji je savladao Zvijezdu s 2:0.

Meč Veleža i Slobode završen je bez pobjednika (2:2)...