Četvrta vezana pobjeda Borca

Prva liga RS

OKK Borac savladao je u 'Kampusu' sastav Hea iz Bileće sa 66:60 u zaostaloj utakmici 6. kola Prve lige RS.

Banjalučani su na poluvremenu imali dva poena zaostatka (27:25), ali su nešto boljom igrom u drugom poluvremenu došli do rezultatskog preokreta i trijumfa.

Za ekipu Bojana Božića ovo je bila četvrta vezana, a ukupno peta pobjeda u sezoni.

Miloš Aničić sa 16 poena predvodio je pobjednički tim, a pratili su ga Vladan Dragičević sa 14 i Mirza Todorovac sa 11 poena.

Najbolji u redovima gostiju bio je Slaviša Vuković sa 23 koša.

Borac će u 11. kolu gostovati ekipi Sutjeske. Meč između ova dva tima na programu je 15. januara.