Crvena zvezda sigurna protiv Union Olimpije

Nova pobjeda Beograđana

Košarkaši Crvene zvezde večeras su na svom parketu upisali novu ubjedljivu pobjedu u ABA ligi.

Crveno-bijeli su rezultatom 88:67 savladali Union Olimpiju i tako samo popravili svoj skor na prvom mjestu na tabeli, koji je sada 23 pobjede i samo jedan poraz.

Da će domaći tim doći do pobjede bilo je jasno već nakon prve četvrtine, jer je Zvezda vodila sa 36:22. Do odlaska na pauzu, Beograđani su još malo povećali svoju prednost i tako na poluvrijeme otišli sa vodstvom 52:34.

U drugom poluvremenu Zvezda je rutinski privela posao kraju ne dozvolivši protivniku da se vrati u meč, pa je u konačnici slavila sa 88:67.

Potražite više informacija na temu ABA liga:

Najefikasniji igrač pobjedničkog tima bio je Rakičević sa 14 poena, dok je goste predvodio Janković sa 16 poena.