Igokea nadigrala Mornar

ABA liga, 12. kolo

Košarkaši Igokee pobijedili su crnogorski Mornar 74:69 u 12. kolu ABA lige.

Ekipa Dragana Bajića je odigrala odlično 30 minuta utakmice, ali ih je pad u posljednjoj dionici umalo koštao.

Dobar uvod u meč su imali domaći košarkaši. Vodili su tijekom kompletnog prvog poluvremena i na odmor su otišli sa 11 poena prednosti, 39:28.

Identična razlika je bila nakon 30 minuta igre (50:49), ali je Mornar zaigrao mnogo bolje u posljednjoj četvrtini.

Ipak, Igosi su uspjeli da sačuvaju prednost i da dođu do sedme pobjede u sezoni.

Domaće je do trijumfa vodio Draško Albijanić sa 13 poena, Robinson je dodao 12, a Radivojević 11.