Juniori i dalje gube, gube
Četvrti poraz naših juniora

M. Maksimović

Muška juniorska reprezentacija BiH nastavlja sa serijom poraza na Evropskom prvenstvu B Divizije u Debrecenu.

Nakon Holandije, laganu pobjedu je ostvarila i Crna Gora 54:69. Naši juniori su vršnjacima iz Crne Gore parirali samo u prvoj četvrtini. Na početku druge Crna Gora je počela stvarati osjetniju prednost, do poluvremena smo bili u minisu 13 poena 19:32.

Crnogorci su svoju prednost vez većih problema održavali i nastavku utakmice, a minuti i 29 sekundi prije kraja utakmice Crna Gora je imala velikih 67:48. Na kraju je mini serijom naših juniora 6:2 postavljeno konačnih 54:69.

U pobjedničkoj ekipi Filip Barović je ubacio 18 poena, Milorad Sutulović poen manje. Što se tiče naše reprezentacije vrijedi samo izdvojiti Aldin Majstorića sa 16 poena. Naredni protivnik bh juniora je selekcija Gruzije u subotu.