Košarkašice Play Offa završile četvrtinu bez primljenog koša

Nova pobjeda Sarajki

Košarkašice Play Offa su danas upisale još jednu pobjedu u okviru Lige 6 za žene.

Play Off je kao gost savladao Slobodu sa ubjedljivih 82:32, a utakmica će najviše ostati upamćene po tome što košarkašice Gorana Loje svojim protivnicama nisu dozvolile da postignu niti jedan poen u posljednjoj četvrtini.

Gošće iz Sarajeva su u prvoj četvrtini hvatale zalet i nakon prvog perioda su imale prednost od 23:20.

U preostalih 30 minuta, Sloboda je uspjela postići svega 12 poena, a posljednja četvrtina okončana je rezultatom 18:0 za Play Off.

U redovima sarajevskog kluba najviše su se istakle Azinović sa 15, Blažević sa 11 i Starčević sa 10 poena.