LIVE: BiH - Mađarska 82:71

Kraj:

U posljednjoj dionici došlo je do opuštanja u timu BiH, pa su gledaoci u Cazinu gledali niz atraktivnih poteza, ali su Mađari zaprijetili serijom od 6:0 i došli na opasnih -7. Međutim, trojkom Ikonića i slobodnim bacanjima Kikanovića strasti su smirene i vraćena dvocifrena prednost. Prve minute u dresu BiH zabilježio je i Pajović.

Sve u svemu bolja igra naših košarkaša nego u prvoj utakmici, ali će sa odlazak na EP trebati mnogo više od onoga što je publika večeras mogla vidjeti u Cazinu. Istini za volju i reprezentacija BiH nastupila je bez nekoliko standardnih igrača: Bremera, Đedovića, Hukića i Krupalije, ali moraće se još dosta toga uraditi kako bi se naša zzastava vijorila na Evropskom prvenstvu.

Kraj 3/4: 60:49

Posljednju dionicu susreta započeće petorka: Gordić, Ikonić, Milošević, Teletović i Bavčić,

26. min: 55:40

Prednost naše ekipe polako se povećava. Čini se da Mađari ipak nisu adekvatan protivnik za reprezentaciju BiH.

Kraj 1/2: 41:30

Trica Gordića za 41:30 na kraju prvog poluvremena. Prednost bi bila i veća da su naši igrači bili precizniji sa linije za slobodna bacanja. Selektor Bajramović je u igri promijenio sve igrače osim Hukića koji i dalje pauzira zbog operacije koljena i Pajovića.

16. min: 35:23

Očito je odmor nakon prve četvrtine dobro došao našim igračima koji su konsolidovali redove u odbrani, dok su u napadu posebno raspoloženi Kikanović i Teletović.

Kraj 1/4: 20:16

Nakon početne serije došlo je do malog pada u igri naših reprezentativaca što su Mađari iskoristili i preko raspoloženog Loranta smanjili razliku na samo 4 poena.

3. min: 12:2

Odličan početak naših reprezentativaca. Nakon samo tr minute igre već imamo dvocifrenu prednost.

Susret je otvorila petorka: Nešović, Opačak, Milošević, Bajramović, Jazvin.

zagrijavanje1Zagrijavanje pred večerašnju utakmicuPratite kretanje rezultata po četvrtinama na SportSport.ba