LIVE: BiH - Mađarska 89:76

Kraj susreta u Cazinu. Tek u drugom poluvremenu reprezentacija BiH zaigrala je onako kako se očekuje i na kraju zasluženo slavila nad gostima. Pred kraj susreta oduševio je Nemanja Gordić i lijepim potezima podigao publiku na noge.

35. min: BiH - Mađarska 77:66

Čini se kao da su naši reprezentativci konačno pronašli svoju igru. Pet minuta prije kraja susreta već se nazire pobjednik.

Kraj 3/4:

BiH Mađarska 63:57 - Nakon serija Mađarra od 8:0, reprezentativci BiH ponovo su podigli nivo igre u odbrani, dok su u napadu naročito efikasni bili Teletović i Milošević.
Potpun izvještaj uskoro...

23. min: BiH - Mađarska 46:44

Nošeni sjajnim navijanjem "BH Šejtana" naši košarkaši preokrenuli su rezultat i na početku drugog poluvremena ponovo prešli u vodstvo. Mađari u prve tri minute druge polovine još nisu pogodili koš.

Drugo poluvrijeme počela je petorka: Nešović, Ikonić, Milošević, Bajramović, Jazvin.

Kraj 1/2: BiH - Mađarska 42:44

Mnogo bolja igra u odbrani naših reprezentativaca u posljednje dvije minute rezultirala je dvijema efikasnim kontrama, pa su žuti u finišu poluvremena sa -7 uspjeli doći do -2.

19. min: BiH - Mađarska 35:40

Najveća prednost gostiju do sada i klupa BiH zove time out. Na teren će po prvi put u ovoj utakmici ući i Edin Bavčić.
U drguom poluvremenu i dalje je sve otovoreno, ali čini se da oba trenera u utakmicu ulaze sa glavnim ciljem da testiraju mogućnosti svojih ekipa.

13. min: BiH - Mađarska 27:29

Nakon tri i po minute igre u drugoj dionici Mađari ponovo vode. Priliku da se dokažu na parketu dobijaju svi igrači naše reprezentacije. Očigledno je da Bajramović želi testirati ekipu i naći dobitnu kombinaciju za kvalifikacione utakmice.

Kraj 1/4: BiH - Mađarska 22:19

Izabranici Mensura Bajramovića uspjeli su anulirati početnu prednost gostiju i prvu četvrtinu okončati u svoju korist.

5. min: BiH - Mađarska 11:12

Prije nekoliko trenutaka u ispunjenoj sportskoj dvorani u Cazinu pred oko 1.500 gledalaca, počeo je prijateljski susret između košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine i Mađarske.

Elvis014uPodbacivanjeNakon 5. minuta igre Mađari imaju minimalnu prednost.

Mensur Bajramović susret je otvorio sa petorkom: Nešović, Ikonić, Opačak, Bajramović i Jazvin.

Očekujte update rezultata po četvrtinama.