Košarkaš Sparsa nakon meča

Mičić: Prvo poluvrijeme je presudilo

Košarkaši sarajevskih Sparsa slavili su pobjedu u današnjem meču 18. kola Lige 12 BiH protiv Radnika rezultatom 88:75.

Košarkaš sarajevskog kluba Đorđe Mičić smatra da je njegov klub u prve tri četvrtine napravio razliku koja je bila nedostižna za goste.

"Velike čestitke ekipi Radnika na fer i korektnoj borbi. Mislim da smo od početka meča igrali odlično u odbrani i u napadu. Pogodili smo u prvom poluvremenu dosta otvorenih šuteva i mislim da je to napravilo razliku", rekao je Mičić i dodao:

"U zadnjem periodu smo se malo opustili, ali razlika je bila prevelika srećom i oni je nisu uspjeli stići".