Olimpija slavila protiv Budućnosti

Olimpija slavila

Košarkaši Olimpije savladali su večeras u Stožicama ekipu Budućnosti iz Podgorice rezultatom 77:66.

Zasluženo je ljubljanski tim stigao do pobjede nad aktuelnim prvakom Crne Gore.

Prva dionica je završila neriješeno (19:19), da bi do poluvremena domaći tim stekao sedam poena prednosti (40:33).

I u nastavku je domaći tim kontrolisao utakmicu. Bez većih problema su na kraju došli do pobjede u ovom susretu, a do trijumfa ih je vodio Dino Murič sa 15 poena.

Pored Muriča Halil Kanačević je dodao 13, a na drugoj strani je Reynolds ubacio 16 poena.