Radnički potopio Cibonu u Zagrebu

Radnički slavio

Košarkaši Radničkog iz Kragujevca savladali su u prvom kolu ABA lige ekipu Cibone u Zagrebu rezultatom 82:66.

Radnički je od prvog trenutka pokazao kako je u Zagreb stigao po pobjedu. Nakon prve četvrtine imali su sedam poena prednosti 22:15, da bi do poluvremena prednost bila povećana na ubjedljivih 15 razlike 43:28.

U nastavku susreta Radnički jemirnom igrom održavao stečenu prednost. Uspjela je Cibona nakon 30 minuta igre spustiti prednost na minus 11, 66:55. Ipak, gosti iz Kragujevca su povećali svoju prednost u posljednjoj dionici, te su zasluženo došli do pobjede u ovom susretu.

Do trijumfa ih je predvodio Yarou sa 19 poena, dok je kod Cibone Dario Šarić ubacio 17 poena.