Šesti uzastopni poraz: Igokea ostaje na dnu

Metalac slavio u Laktašima

Košarkaši Igokee poraženi su od Metalca na svom parketu rezultatom 66:60 u 16. kolu ABA lige.

Dragan Bajić vratio se na klupu Igokee, no tim iz Laktaša nije se vratio na pobjedničke staze.

Gosti su furiozno krenuli u utakmicu, pa su do kraja prve četvrtine vodili 12 razlike (19:7).

Do poluvremena se Igokea uspjela malo vratiti, pa spustiti razliku na jednocifren broj. Nakon 20 minuta igre rezultat je glasio 33:25 u korist gostiju iz Valjeva.

Sjajno su Igosi otvorili treću dionicu, uspjeli su da dođu do preokreta, ali u zadnjih 10 minuta su ponovo pali i Metalac je na kraju slavio sigurnu pobjedu.

Potražite više informacija na temu ABA liga:

Metalac je je stigao do šeste pobjede i Igokeu je spustio na zadnje mjesto na tabeli. Igosi su vezali šest poraza u ABA ligi.