Široki protutnjao Trebinjem i stigao do treće pobjede

Liga 6

Košarkaši Širokog Brijega deklasirali su u Trebinju Leotar sa 72:53 u susretu trećeg kola Lige 6 košarkaškog prvenstva BiH.

Širokobriježani su tako jedina ekipa koja je u prva tri kola upisala tri pobjede.

Široki je sa 20:15 dobio prvu dionicu u Trebinju, a na poluvremenu su gosti imali već 11 poena prednosti.

Ista prednost ostala je i nakon tri četvrtine, da bi u posljednjih 10 minuta domaća ekipa doživjela debakl.

Potražite više informacija na temu Košarkaško prvenstvo BiH (M):

U timu Širokog je Novačić bio najbolji sa 19 poena, Bilinovac je ubacio 12, a dvocifren je bio i Katić sa 10 poena.

Kod Leotara je najbolji bio Radisavljević sa 14 poena. Inače, Leotar je upisao tri poraza u prva tri kola.