Sjajan nastup Muse u uvjerljivoj pobjedi Cedevite

Sedam poena i 11 skokova Muse

Košarkaši Cedevite savladali su Sutjesku rezultatom 73:50 u susretu 15. kola ABA lige.

Bez većih problema Cedevita je stigla do nove pobjede u regionalnoj ligi. Sutjeska nije bila dostojan rival, te su na kraju teško poraženi.

Nakon prve dionice bilo je samo plus tri (16:13), a do poluvremena su domaći podigli prednost na plus devet, 33:24.

I nastavku je Cedevita igrala koliko je trebala. Bez većih problema su na kraju stigli do pobjede i to uvjerljive.

Naš mladi reprezentativac Džanan Musa dobio je veliku minutažu u ovom susretu. Na parketu je proveo više od 23 minute, a ubacio je sedam poena i uhvatio je 11 lopti.