Skromno izdanje Muse u dramatičnoj pobjedi Cedevite

ABA liga

Košarkaši Cedevite slavili su pobjedu danas na gostujućem parketu protiv Union Olimpije sa 94:92 nakon produžetka.

Olimpija je ovaj meč ABA lige otvorila mnogo bolje pa su nakon prve dionice imali prednost od 29:20. Ipak, Cedevita se do odlaksa na odmor uspjela vratiti i smanjiti prednost domaćih na minus četiri.

Drugo poluvrijeme donijelo je izjednačenu košarku, a Cedevita je na kraju ipak uspjela da dođe do produžetka.

U dodatnih 5 minuta gosti iz Zagreba su se bolje snašli pa su slavili sa 11:9. Do trijumfa ih je vodio Babić sa 18 poena, dok je Bilan dodao 15. Naš reprezentativac Džanan Musa imao je učinak od četiri poena, sedam skokova i tri asistencije.