Solidan nastup Sulejmanovića za Cibonu

Ubacio sedam poena

Košarkaši Cibone pobijedili su večeras u Draženovom domu MZT Skoplje rezultatom 87:79 u suretu 17. kola ABA lige

Dosta problema je u ovom meču imao tim Damira Mulaomerovića, ali je na kraju ipak uspio da stigne do pobjede.

Nakon prve dionice činilo se kako će sve ići lagano. Imali su plus sedam (21:14), ali se gosti do poluvremena vraćaju i dolaze na samo minus dva, 43:41.

Međutim, presudila je dobra igra Cibosa u trećoj dionici. Iako je makedonski tim prijetio u finišu, na kraju je domaći tim stigao do pobjede, ukupno 11 u sezoni.

Potražite više informacija na temu ABA liga:

Emir Sulejmanović je odigrao dosta dobar meč. Ubacio je sedam poena za 25 minuta, a meč je morao napustiti ranije zbog pet ličnih grešaka.

Scottie Reynolds je predvodio Cibonu sa 19 poena, dok je kod gostiju Đorđe Drenovac ubacio 27.