Sparsi demolirali Royal

Sparsi slavili

Košarkaši Sparsa savladali su večeras u 4. kolu Lige 12 ekipu Bosna Royal s laganih 94:60.

Od samog početka susreta Sparsi su dominirali. Royal jednostavno nije imao nikakve šanse protiv mnogo boljeg protivnika, a pobjednik ovog susreta je bio poznat već nakon prve dionice, kada su Sparsi imali već 16 razlike, 29:13.

Nastavili su Sparsi sa boljom igrom i u drugoj dionici. Lagano su išli prema pobjedi, a na poluvrijeme su otišli sa 23 poena prednosti, 50:27.

Dominacija Sparsa se nastavila i u nastavku utakmice. Imali su čak i 36 poena u jednom trenutku, a nakon 30 minuta igre bilo je 30 razlike u korist Sparsa, 74:44.

Imali su Sparsi u posljednjoj dionici u jednom trenutku 42 poena razlike. Bez puno muke su priveli meč kraju, te su stigli do nove pobjede u ovoj sezoni.