Sparsi i dalje nezaustavljivi

Leotar poražen u Skenderiji

Sparsi su nastavili sa pobjedama, a u osmom kolu Lige 12 savladali su Leotar sa 68:63.

Leotar je bolje otvorio utakmicu, pa su gosti iz Trebinja na kraju prve dionice vodili rezultatom 18:13.

I u drugoj dionici su se Trebinjci dobro držali, pa su na poluvrijeme otišli sa plus pet (33:27).

U trećoj četvrtini Sparsi se bude, pa u zadnjih deset minuta igre ulaze sa vodstvom od pet razlike (48:43). Uspjeli su Sparsi da zadrže prednost, na kraju su slavili sa 68:63.

Sparse je predvodio Kenan Bajramović sa 22 poena i 11 skokvoa, dok je na drugoj strani Dejan Šakotić ubacio 13 poena.

Spars - Leotar 68:63

Potražite više informacija na temu Košarkaško prvenstvo BiH (M):

OKK SPARS: Zahiragić 3, Brown 9, Mičić 8, Bilić, Manjgafić, Čampara, Peršić 10, Glogovac 3, Bajramović 22, Gegić 2, Gajić 9, Pirić 2

KK LEOTAR: Komnenović, Lužaić 9, Aleksić 5, Pelkić, Mijović, Milanović 10, Rikalo 10, Đurasović 10, Radenković 4, Sudžum, Ninković 2, Šakotić 13