Bosna Sema na Koševu deklasirala Zvijezdu

Visoka pobjeda domaćina

Bosna Sema je na Koševu deklasirala Zvijezdu sa 3:0 u meču 18. kola Prve lige FBiH.

Bosna Sema je u borbi za opstanak stigla do izuzetno važne pobjede i to protiv gostiju iz Gradačca.

Iako se činilo da će Zvijezda pružiti dobar otpor, možda i slaviti kao blagi favorit, gosti su bili potpuno nemoćni na Koševu i razočarani se vraćaju kući.

Već u drugoj minuti Bosna je povela, kada je Mujić realizovao penal za svoj tim. Dvadesetak minuta kasnije, već je bilo 2:0, a opet je Mujić postigao pogodak.

U 35. minuti Kadrić je dobio crveni karton u sastavu Bosna Seme, ali to nije domaće poremetilo. Štaviše, s igračem manje u polju u nastavku su došli do još jednog gola.

Igrala se 72. minuta kada je Muharemović obišao golmana Zvijezde i onda mirno pospremio loptu u mrežu za konačnih 3:0.

Bosni je ovo bila šesta pobjeda, a u narednom kolu gostuje GOŠK-u u Gabeli, dok je Zvijezda domaćin visočkoj Bosni.

Bosna Sema - Zvijezda 3:0 (Mujić 2 - penal, 22, Muharemović 72)

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Bosna Sema: Terzić, Muharemović, Oglečevac, Handžić, Mujić, Ćatić, Karahodžić, Mujić M., Kadrić, Fejzić, Dudo

Zvijezda: Kolak, Doljančić, Mujčić, Cvijanović, Brčkalić, Huseinbašić, Petrić, Hadžić, Damjanović, Glišić, Mujagić

Zaprati NK Zvijezda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: