Sigurna pobjeda juniora Želje nad Radnikom

Plavi slavili sa 3:1

Juniori Željezničara su na pomoćnom terenu stadiona Grbavica pobijedili vršnjake iz Radnika.

Sarajevski klub je u meču 28. kola Premijer lige BiH za juniore došao do sigurne pobjede nad gostima iz Bijeljine, a konačan rezultat glasio je 3:1.

Prvi su do prednosti u ovom susretu stigli gosti iz Bijeljine. U 26. minuti mrežu Željezničara je pogodio Živanović, međutim vodstvo Radnika je trajalo svega deset minuta. Za izjednačenje Željezničara se pobrinuo Jusufi i vratio stvari na početak.

U drugom poluvremenu Željezničar je ubacio u brzinu više i preokrenuo utakmicu u svoju korist. U 66. minuti rezervista Hrvanović je zabio za 2:1, a potom je Džindo deset minuta prije kraja utakmice postigao još jedan gol za Željezničar i postavio konačan rezultat.