Kadeti Željezničara ubjedljivi protiv Radnika

Četiri gola u mreži gostiju

Zaostala utakmica 28. kola Omladinske lige BiH između Željezničara i Radnika odigrana je danas.

Željezničar je na pomoćnom terenu stadiona Grbavica uspio ostvariti ubjedljivu pobjedu od 4:0 i upisati veoma važna tri prvenstvena boda.

Do prvog pogotka na utakmici Željezničar je stigao u 36. minuti. Mrežu Radnika je pogodio Eldar Šehić, a isti igrač je u 49. minuti udvostručio prednost sarajevskog kluba.

Svega dvije minute kasnije viđen je novi gol u mreži Radnika, ovoga puta u režiji Alena Nuhanovića, da bi u 69. minuti konačnih 4:0 postavio Edin Mujić.

Željezničar je poslije ove pobjede učvrstio mjesto na prvoj poziciji sa 69 osvojenih bodova. Ispod Željezničara je Sarajevo sa 65 bodova i dvije utakmice manje.