Jedinstvo AtlasRelax rutinski savladalo ekipu Mire

Tuzlanske rukometašice nastavljaju niz pobjeda u prvenstvu

E. Dindić

U okviru 17.kola Premijer lige za rukometašice u Mejdanu su se sastale domaće rukometašice Jedinstvo Atlas Relaxa i ekipa Mire iz Prijedora.

Na kraju i više nego ubjedljivu pobjedu slavile su domaće rukometašice rezultatom 44:26(22:13).

Od prvog minuta izabranice Jasmina Unkića nametnule su svoj tempo i gošće iz Prijedora nisu mogle  da odgovore na sjajnu igru domaćeg tima.  Iz minute u minutu rezultat se povećavao pa je tako na poluvremenu rezultat glasio 22:13.

U nastavku trener domaćih rukometašica daje priliku i igračicama sa manjom minutažom ali to se ne osjeti posebno na rezultatu pa na kraju i više nego ubjedljiva pobjeda rukometašica Jedinstva rezultatom 44:26.

OŽRK Jedinstvo AtlasRelax- ŽRK Mira Prijedor 44:26 (22:13)

Jedinstvo: Šumelj, Vuković 2, Horozović 5, Vrdoljak 3, Belušević 7, Kušmić 4, Sorak 2, Omerović, Bošković, Katić 1, Zvekić 6, Šumelj M.9, Huskić , Osmanović, Midžić 2, Isić 3.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (Ž):

Mira: Bašanović 15, Gligorević, Suvajac, Tintor 3, Gligorević D, Čorić, Dojčinović 2, Mutić 2, Vukuliš, Sladaković Mutić 3, Došen 1.