Bosna slavila protiv Maglaja

Rukometna Premijer liga BiH

Rukometaši Bosne u susretu 20. kola Premijer lige BiH savladali su ekipu Maglaja rezultatom 30:23.

Gosti su u uvodnim minutama prvog dijela djelovali nešto bolje i održavali su stečenu prednost, međutim Bosna se nije predavala i tri minute prije odlaska na odmor na semaforu je stajalo 12:12. Studenti se u tim trenucima dodatno 'bude' i sa boljom igrom dolaze do preokreta za 15:13 na poluvremenu.

U drugom poluvremenu Bosna je još više pojačala tempo. Prednost domaćih se sve više povećavala i bilo je jasno da je Maglaju potrebno čudo da se vrati u utakmicu. Susret je na kraju rutinski okončan rezultatom 30:23 u korist Bosne.

Bosnu su do pobjede predvodili Travančić i Šarenac sa sedam postignutih golova, dok je na drugoj strani bolji od ostalih bio Abdurahmanović sa dva manje.