Crvena Zvezda bolja od Play Offa u Skenderiji

Sigurna pobjeda Beograđanki

S. Mlaćo

U duelu 3. kola WABA Super lige večeras su u Maloj dvorani Skenderije snage odmjerile košarkašice Play Offa i Crvene Zvezde, a gošće su slavile pobjedu rezultatom 80:70 (14:22, 21:20, 20:22, 15:16).

Gošće iz Beograda bolje su otvorile meč te prvu četvrtinu slavile rezultatom 22:14. Domaće se nisu predavale, pružile se veoma borbenu partiju, te u drugoj četvrtini slavile sa 21:20.

Do kraja zanimljiva i na momente veoma neizvjesna utakmica, ali su gošće boljom igrom u odbrani, te dominacijom u skok igri, dobijaju treću četvrtinu  sa 22:20.

U posljednjoj četvrtini bh. predstavnice se ne predaju, ali na kraju zasluženih 80:70 za košarkašice iz Srbije.

Kod Play offa istakla se Anđela Delić sa 17 poena, dok su Nikolina Delić, Nikolina Džebo i Cierra Ceazer dodale po 13. Marija Prlja kod gošći bila je nezaustavljiva i upisala je 26 poena, a Aleksandra Katanić je dodala 20.