Adilović ušao s klupe i zabio u trijumfu Sanliurfaspora

Protiv Bucaspora

Bh. internacionalac Eldin Adilović bio je strijelac u visokoj pobjedi svog Sanliurfaspora.

Sanliurfaspor je u sklopu 28. kola drugog razreda turskog fudbala savladao Bucaspor rezultatom 4:0, a prvi pogodak domaći su postigli preko Ozgena već u 23. minuti susreta.

Na udvostručenje vodstva čekalo se sve do 80. minute. Adilović, koji je u igru ušao u drugom poluvremenu, povisio je na 2:0, da bi u nastavku Okumak i Yesilmen postavili konačnih 4:0.

Inače, Adiloviću je ovo bio peti gol u dosadašnjem dijelu prvenstva, a njegov tim nakon današnjeg trijumfa zauzima sedmu poziciju na tabeli.