Adis Jahović odigrao najluđu utakmicu u životu

Nema šta nije uradio

Bivši napadač Sarajeva, Veleža i Željezničara Adis Jahović odigrao je utakmicu za pamćenje u Turskoj.

U susretu 6. kola turske Super lige, Jahovićev Goztepe je kao gost savladao Sivasspor sa 3:2 a zanimljivo je da je makedonski fudbaler bio strijelac četiri pogotka.

Prvo je u 16. minuti Jahović postigao autogol, da bi u 33. zatresao 'pravu' mrežu i poravnao na 1:1. U drugoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena, Jahović je realizovao jedanaesterac za vodstvo Goztepea 2:1 da bi potom u 53. minuti još jednom bio strijelac sa bijele tačke za 3:1.

Do izlaska iz igre u 67. minuti, Jahović je stigao dobiti i žuti karton.