Aguero za pobjedu Argentine nad Rusijom

Priajteljski meč

U prijateljskoj utakmici Rusija je ugostila Argentinu, koja je pogotkom Sergija Aguera došla do pobjede.

Rusi i Argentinci spremaju se za Svjetsko prvenstvo, a prijateljski meč odigran je na Lužnjiki stadionu u Moskvi.

Gaučosi su imali čak 19 udaraca prema ruskom golu, znatno veći posjed lopte i u potpunosti su zaslužili pobjedu.

Sergio Aguero je imao najbolje šanse za Argentinu u prvom dijelu, a zvijezda Manchester Cityja je u 86. minuti postigla pogodak za konačnih 1:0.

Za Argentinu su igrali od prve minute Aguero, Di Maria, Messi, Mascherano, Otamendi, a bilo je i dosta izneađenja u sastavu Jorgea Sampaolija. S druge strane, Rusi su igrali u jakom sastavu.