Arda Turan na najbolji način odgovorio kritičarima

Postigao gol protiv Celtica

E. Čaušević

Fudbaleri Barcelone večeras u Glasgowu igraju prijateljsku utakmicu protiv Celtica.

Kataloncima je ovo prva pripremna utakmice pred početak nove sezone. Ekipa Luisa Enriquea nakon prvog poluvremena protiv Celtica vodi sa 3:1. Golove za katalonsku ekipu postigli su Arda Turan, Munir, te autogol Ambrose. Jedini gol za Celtic postigao je Griffiths.

Ipak, u centru pažnje prvog poluvremena bio je Turan koji je bio strijelac prvog gola. Turski fudbaler je prema pisanju medija na izlaznim vratima Barce, ali je na najbolji način odgovorio kritičarima svojim golom protiv Celtica.