Arslanagićev Standard izvukao bod protiv Lokerena

Domaćin gubio rezultatom 2:0

Fudbaleri Standarda večeras su u četvrtom kolu belgijske Lige za prvaka remizirali sa Lokerenom 2:2.

Gosti su do vodstva došli u 44. minuti susreta. Strijelac je bio Habaoui nakon asistencije Patosija. Kada je isti igrač u 64. minuti susreta i drugi put zatresao mrežu Standarda, svi su mislili da je gost došao do prve pobjede u završnici prvenstva.

Međutim četiri minute kasnije domaćin se vratio, a pogodak je postigao Batshuayi. Četiri minute prije kraja susreta konačan rezultat postavio je Mujangi.

Potencijalni reprezentativac Bosne i Hercegovine Dino Arslanagić je odigrao kompletan meč za ekipu Standarda.