Atletico jednom nogom u polufinalu Kupa

Lagana pobjeda nad Eibarom

Ekipa Atletico Madrida večeras je sa ubjedljivih 3:0 savladala Eibar u prvoj utakmici četvrtfinala španskog Kupa.

Prvi gol na utakmici viđen je u 28. minuti kada je Griezmann pogodio za 1:0, a to je bio i rezultat prvog poluvremena.

Atletico je u nastavku utakmice potvrdio svoju pobjedu, a Correa je u 60. minuti povisio na 2:0. Samo osam minuta kasnije Gameiro je na asistenciju Griezmanna pogodio za 3:0.

Na kraju se ispostavilo da je to bio i konačan rezultat utakmice, pa bi revanš ova dva tima trebao biti samo formalnost za aktuelnog viceprvaka Evrope.