Atletico uvjerljiv kod Athletica, hat-trick Griezmanna

Nogometaši Atletico Madrida uvjerljivo su, rezultatom 4:1, slavili na San Mamesu protiv Athletica.

Teško je uvijek gostovati Athleticu, no Madriđani su u Baskiji ovaj put stigli do lagane pobjede.

Nije tako izgledalo nakon što je Rico u 17. minuti doveo domaće u vodstvo i nakon što je prvih 45 minuta završeno rezultatom 1:0.

U nastavku je na terenu postojala samo jedna momčad, momčad Atletica. Griezmann je u 46. minuti poravnao rezultat.

Sedam minuta kasnije penal za goste, Garcia zabija za preokret, a do kraja utakmice još dva gola sjajnog Griezmanna.

Atletico je i dalje treći sa 35 bodova, dok Barca ima 38 bodova na drugom mjestu, a vodeći Real ima 39 bodova. Athletic ostaje 11. sa 19 bodova.