Bambijeva majstorija za vodstvo Partizana

Tošić pogodio iz slobodnjaka

Partizan je u okviru 4. kola Grupe B Lige Evrope ugostio albanski Skenderbeg, a beograđani na poluvremenu vode sa 1:0.

Domaći su na samom startu imali incijativu, ali nije bilo većih prilika. Kako je vrijeme odmicalo fudbaleri albanske ekipe su sve više držali loptu u svojim nogama, ali je Partizan ipak stigao do vodstva.

Igrala se 38. minuta kada je fudbaler Skenderbeua Gledi Mici napravio faul ispred svog kaznenog prostora, pa je Zoran Tošić dobio priliku izvesti slobodnjak iz izgledne pozicije.

Popularni Bambi je upustio sjajan udarac, a golman gostiju se nije uspio ni pomjeriti, pa je Partizan došao do vodstva.