Barca gubi, Messi uđe u svlačionicu i sve se promijeni

Moralna podrška za igrače

Lionel Messi je uz Barcelonu i sada kada je povrijeđen i odsutan na dva mjeseca.

Velika je razlika Barcelona s Messijem i bez njega, a to se najbolje vidjelo jučer protiv Bayera.

Katalonci su se mučili, većim dijelom utakmice gubili su 1:0, ali su na kraju uspjeli da preokrenu. A zanimljivo da je na poluvremenu, kada su gosti iz Leverkusena vodili 1:0, u svlačionicu Barcelone ušao Messi.

Očito je sama njegova pojava dala snagu igračima da dođu do velikog preokreta i pobjede.

"Jako smo se patili. Ključno je bilo to što nema Messija, to se vidjelo u prvih 45 minuta, no moramo da se naučimo na igru bez njega. No, treba znati da je došao u svlačionicu na poluvremenu da nas ohrabri", priznao je Neymar.