Barca nije dala Valenciji da pobijedi

Remi na Mestalli

Fudbaleri Valencije i Barcelone remizirali su (1:1) u revanš susretu polufinala Kupa kralja.

Šišmiši u ovom susretu nisu imali nikakve nade. Prvi meč je Barca dobila sa 7:0, te su se na Mestalli pojavili s drugim sastavom.

Nije ni Valencija bila kompletna, a na kraju u takvom omjeru snaga, domaći tim je uspio da pobijedi.

Prvi gol na meču viđen je u 39. minuti. Alvaro Negredo je iskoristio grešku odbrane Barce, te je pogodio za prednost od 1:0.

Iako je prilika do kraja bilo još, rezultat se nije mijenjao do 84. minute, kada Barca stiže do izjednačenja. Kaptoum je pogodio za konačnih 1:1.

Ovo je Barceloni 29. meč u nizu bez poraza, te su postavili klupski rekord.