Basacikoglu srušio Valenciu u posljednjoj minuti

Feyenoord uspješniji u prijateljskom meču

D. Vejo

Fudbaleri Feyenoorda savladali su danas ekipu Valencie u prijateljskom susretu, bilo je 2:1 (1:0).

Prvo poluvrijeme bolje otvaraju domaćini. Na prvi pogodak čekalo se sve do 33. minute kada je Jorgensen bio siguran, te svoj tim doveo u vodstvo. Na odmor se odlazi minimalnim vodstvom za crveno-bijele.

Drugi dio meča bolje su otvorili gosti. Šišmiši su uspjeli da slome otpor protivnika tek u 76. minuti meča kada izjednačujući gol postiže Alvaro Medran.

Ipak, Basacikoglu se pobrinuo za iznenađenje. U 90. minuti susreta matira golmana Valencie i Feyenoordu donosi trijumf.