Bayernu Bayer nije ni do koljena

Uvjerljiva pobjeda Bavaraca

Bayern je bio uvjerljiv u trećem kolu njemačke Bundeslige protiv Bayera (3:0).

Bayern je u trećem kolu upisao i treću pobjedu. Bavarci su Apotekare ispratili s tri komada i imaju sjajnu gol-razliku (10-1) u dosadašnjem dijelu bundesligaške sezone.

Thomas Muller je u 26. minuti postigao vodeći gol za Bayern na današnjem susretu, što je ujedno bio konačan rezultat prvog dijela.

Upravo njemački sjajni reprezentativac je sredinom drugog dijela udvostručio prednost Bayerna, s tim što je drugi gol postigao s penala.

U 70. minuti goste iz Leverkusena dokrajčio je Arjen Robben, pogodivši s novog penala za konaččnih 3:0.