Bh. napadač pogodio u stilu Zlatana Ibrahimovića

Prevljak sjajnim golom zaključio meč

Bivši mladi reprezentativac BiH Smail Prevljak postigao je fantastičan pogodak za Mattersburg u austrijskog Bundesligi.

Njegov tim je slavio na gostovanju kod Austrije iz Beč sa 3:1, a Prevljak je fantastičnim golom u 81. minuti potvrdio pobjedu svog tima.

Šansu za igru bh. napadač je dobio početkom drugog poluvremena. Odigrao je odličnih 45 minuta koje je krunisao pogotkom za pobjedu i to na kakav način.

U stilu Zlatana Ibrahimovića je pogodio iz slobodnog udarca, a golmana Austrije Pentza je ostavio bez ikakve šanse za odbranu.