Burnley rutinski savladao Watford

Golovima Hendricka i Keanea

Fudbaleri Burnleyja su u posljednjoj utakmici 6. kola engleske Premier lige na svom terenu savladali Watford rezultatom 2:0.

Jedini gol u prvom poluvremenu postigao je u 38. minuti Hendrick, koji je na asistenciju Defoura pogodio za 1:0.

Početkom drugog dijela igre, tačnije u 50. minuti, Burnley je stigao do sigurnog vodstva od 2:0 a strijelac je bio Keane. Još jednom je asistenciju upisao Defour, koji od dolaska u Burnley igra odlično.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, pa je Burnley upisao drugu pobjedu u sezoni. S druge strane, za Watford je ovo bio treći poraz, a obje ekipe su u donjem dijelu tabele sa po sedam bodova.