Cagliari deklasirao Parmu

Serie A, 34. kolo

Cagliari je uspio na domaćem terenu savladati Parmu sa visokih 4:0 u utakmici 34. kola italijanskog prvenstva.

Domaći navijači razloga za slavlje imali su već nakon tri minute igre. Strijelac prvog pogotka na utakmici bio je Ekdal, da bi u 14. minuti rezultat udvostručio Farias.

Do kraja prvog poluvremena, tačnije u 38. minuti, Cagliari je postigao novi pogodak. Ovaj put mrežu Parme pogodio je M'Poku, a konačnih 4:0 postavio je Čop u 63. minuti.

Cagliari nakon današnje pobjede zauzima 18. poziciju u Seriji A, dok je Parma prikovana za dno tabele.

Cagliari - Parma 4:0

Cagliari 4-0 Parma All Goals and Full... by enteritament