Čak i Rooney može promašiti nemoguće

Kapiten Uniteda je morao bolje

Manchester United i Wolfsburg večeras igraju svoj meč 2. kola u grupi B, a nakon prvog poluvremena rezultat je 1:1.

Wolfsburg je poveo preko Caligiurija već u 4. minuti, a nakon toga su se probudili domaći. Manchester je preuzeo inicijativu, a najbolju priliku za poravnanje imao je u 26. minuti.

Martial je sjajno prošao po desnoj strani, a potom uposlio Rooneyja. Kapiten Manchester Uniteda je pred sobom imao gotovo prazan gol, ali je šutirao preko gola.

Da stvari budu povoljnije po Crvene đavole pobrinuo se Juan Mata, koji je u 33. minuti realizovao jedanaesterac i poravnao na 1:1.