Čaroban gol Jajala, Babacar rastužio Palermo

Pobjeda Fiorentine

Fudbaleri Fiorentine pobijedili su Palermo s 2:1 u susretu 15. kola italijanske Serie A.

Viole su se ispromašivale u ovom meču, posebno u prvom poluvremenu, ali su u nadoknadi stigli do pobjede.

Propustili sveliki broj prilika u prvih 45 minuta, ali su u 33. minuti iz penala predko Bernardeschija stigli do prednosti od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi na samom otvaranju drugog poluvremena Palermo stigao do velikog boda.

Prekrasan gol iz slobodnjaka za 1:1 postigao je bh. reprezentativac Mato Jajalo.

Ipak, u nadoknadi Viole stižu do pobjede, a pogodio je Babacar za konačnih 2:1.