Carroll se razgoropadio, Everton u finišu do važne pobjede

Premier liga

Nogometaši West Hama upisali su novu pobjedu u današnjim mečevima 22. kola engleske Premier lige.

West Ham ove sezone igra toplo-hladno, a nakon dva poraza, Čekićari su uvezali dvije pobjede.

Nakon što su u prošlom kolu savladali Crystal Palace u Londonu, večeras su na Riversideu porazili Middlesbrough s 3:1. Ponovo je junak Bilićevog tima bio napadač Andy Carroll, koji je postigao dva gola, dok je jedini gol za M'Boro postigao Stuani u 27. minuti. Treći gol za West Ham je postigao Calleri u 95. minuti.

Sunderland David Moyesa doživio je novi poraz i ostaje zakovan za dno tabele. Crne mačke su u gostima kod WBA poražene s 2:0, a strijelci za domaću momčad bili su Fletcher i Brunt u 30. i 36. minuti.

Duel Bournemoutha i Watforda završen je rezultatom 2:2, dok je Everton na gostovanju kod Crystal Palacea slavio s 1:0. Coleman je u 87. minuti zabio za slavlje Karamela.