Cavani i Lavezzi donijeli prvu pobjedu PSG-u

PSG slavio

Teme:

Fudbaleri PSG-a savladali su večeras kao gosti Nantes sa 2:1, te su na taj način došli do prve pobjede u novoj sezoni.

PSG je do prednosti stigao u 24. minuti susreta. Ibrahimović je sjajno proigrao Edinsona Cavanija, koji je pogodio mrežu domaćih za prednost Parižana od 1:0, što je bio rezultat nakon prvog poluvremena utakmice.

Nantes je u 53. minuti autogolom Alexa stigao do poravnanja rezultata na 1:1, ali pritisak aktuelnog prvaka Francuske do kraja nisu mogli da izdrže. Igrala se 74. minuta kada Lavezzi pogađa za prednost PSG-a od 2:1, a to je bio i konačan rezultat susreta.