Cesena slavila protiv Perugie, Prcić pocrvenio

Cesena slavila sa 2:1

Teme:

Fudbaleri Cesene slavili su danas pobjedu na domaćem terenu u okvriu 26. kola Serije B protiv Perugie rezultatom 2:1.

Prvi zanimljiv detalj na meču desio se u 41. minuti kada je bosanskohercegovački fudbaler Sanjin Prcić dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

To nije mnogo poremetilo goste pa su već u 9. minuti drugog poluvremena poveli sa 1:0 a gol je postigao Ardemagni.

Domaći se u meč vraćaju u 79. minuti kada je za izjednačenje pogodio Falco, da bi u 89. minuti Ciano okrenuo rezultat u korist domaćih za konačnih 2:1.

Milan Đurić je za Cesenu odigrao svih 90 minuta utakmice.