Cimirot ponovo asistent, PAOK gazi prema Ligi prvaka

Nova pobjeda tima iz Soluna

Fudbaleri PAOK-a igraju odlično u grčkom doigravanju za plasman u Ligi prvaka.

Danas su crno-bijeli iz Soluna savladali Panionios rezultatom 2:0, a oba pogotka za domaći tim postigao je Athanasiadis u 14. i 25. minuti.

Naš Gojko Cimirot je još jednom odigrao svih 90 minuta za pobjednički tim, a ponovo je upisao asistenciju i to za prvi gol.

PAOK nakon četiri odigrane utakmice ima 10 bodova i prvi je na tabeli ispred Panathinaikosa (7), AEK-a (5) i Panioniosa (1). Plasman u kvalifikacije za Ligu prvaka izborit će samo prvoplasirana ekipa.