Čudesni Falcao i Mbappe sredili i Lyon

Ligue 1, 34. kolo

Fudbaleri Monaca pobijedili su večeras kao gosti Lyon s 2:1 u susretu 34. kola francuske Ligue 1, te su ponovo došli na vrh tabele.

Sjajni napad Kneževa predvođen Radamelom Falcaom i Kylianom Mbappeom je ponovo donio pobjedu, a do vodstva su stigli u 36. minuti. Fantastičnu asistanciju Kamila Glika u gol pretvara Falcao za prednost od 0:1.

Osam minuta kasnije u glavnoj ulozi je Mbappe. Pobjegao je odbrani Lyona i pogodio ja za velikih 0:2 na poluvremenu.

Lyon je uspio u 51. minuti preko Tousarta za smanji na 2:1, ali je to bilo sve. Monaco je zadržao prednost do kraja i sada je ponovo na vrhu tabele Ligue 1.