Čudo se desilo na meču Al Ahli - Barcelona

Paco zabio

Brcelona u Al Rayyanu gostuje ekipi Al Ahli u sklopu prijateljske utakmice.

Bogati Arapi omogućili su sebi uživanje u potezima Suareza, Messija i Neymara, koji su igrali do 32. minute i sva trojica postigli su po pogodak.

Nakon sat vremena igre, Barca vodi 5:2 u utakmici bez prevelikog značaja (izuzev financijskog za goste), a ono što je zanimljivo je da se u strijelce upisao i Paco Alcacer.

Bivši napadač Valencije od ljeta nije zabio nijedan pogodak. Prozivali su ga zbog toga, ali je večeras protiv Al Ahlija pogodio u 55. minuti, a potom je asistirao Rafinhi kod petog gola.