Debi Medunjanina u pobjedi Philadelphije

Igrao 45 minuta

Bh. reprezentativac Haris Medunjanin debitovao je sinoć za ekipu Philadelphia Union.

Njegov novi tim je u pripremnom meču za novu sezonu pobijedio Tampa Bay s minimalnih 1:0, a Medunjanin je odigrao prvih 45 minuta u ovom susretu.

Odigrao je dosta dobar meč bh. veznjak. S obzirom na to da mu je ovo prvi meč s novim klubom, ono što je prikazao je dobro, a sigurno je da će biti još prostora za napredak.

Jako dobru šansu Medunjanin je imao u 39. minuti kada je dobro "istegao" protivničkog golmana šutem iz daljine, ali je lopta otišla preko gola.

Jedini gol na ovom meču postigao je Jones u 73. minuti i to nakon sjajne akcije koju je napravio.