Deportivo bez Medunjanina slavio protiv Rayo Vallecana

Primera, 21. kolo

Deportivo je uspio prekinuti seriju loših rezultata i u okviru 21. kola španske Primere upisati gostujuću pobjedu nad Rayo Vallecanom (2:1).

Momčad iz La Corune povela je preko Borgesa već u 10. minuti susreta, ali odgovor domaćina stigao je u 22. minuti. Za izjednačenje Rayo Vallecana pobrinuo se Bueno.

Do kraja susreta tim našeg Harisa Medunjanina uspio je ponovo doći u vodstvo, ali ovaj put nakon jednaesterca. Siguran izvođač sa bijele tačke bio je Borges koji je postavio konačnih 2:1.

Medunjanin u ovom susretu nije ulazio u igru.